23:52 / E Premte, 03 Korrik 2020 / indeksADMonline

Në orët e vona, modelja e njohur tregon super format!

Demi Rose ka bërë emër fal linjave të saj perfekte dhe konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë.

Me mbi 14 milionë ndjekës në Instagram, Demi Rose sjell imazhe të cilat gjithmonë “rrëmbejnë” vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Edhe në një postim të fundit, s’kishte si të mos komentohet modelja e cila nuk heziton t’i tregoi asetet e saj “bombastike”.

E veshur në bikini të kuqe, 25 vjeçarja duke në super formë teksa bini në sy të pasmet seksi dhe beli i saj i hollë.

Brenda pak minutave, modelja britanike mori pëlqime dhe komplimente të shumta për dukjen atraktive./Indeksonline/