08:34 / E Mërkurë, 25 Maj 2022 / B O

Në shtrat në natyrë, Kejvina e “djegë” rrjetin

Kejvina Kthjella e ka “alarmuar” Instagramin me postimin e fundit. Modelja shqiptare ka pozuar në një shtrat në natyrë në të brendshme.

Mijëra pëlqime dhe qindra komente ka marrë biondja shqiptare në postimin provokues.

Nuk dihet nëse publikimi i saj lidhet me ndonjë reklamë, apo thjesht postim për fansat./Indeksonline/