15:22 / E Hënë, 30 Nëntor 2020 / OSH

Në të zezë Rashel, thjesht karamel

Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Rashel Kolaneci, ka tunduar fansat me postimin e fundit.

Në atlete të zeza, Rashel duket vërtetë joshëse.

Si zakonisht, Rashel ka nxjerr në pah format trupore, të cilat marrin gjithmonë vëmendjen e meshkujve.

25- vjeçarja ka mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram dhe mbetet një nga femrat më atraktive shqiptare./Indeksonline/