15:02 / E Premte, 15 Nëntor 2019

Në veshje shumëngjyrëshe, Samantës çdo gjë i ka hije!

Është mjaft e komentuar në media edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore.

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella, megjithëkëtë ajo është aktive në rrjetet sociale dhe paraqitjen e saj nxisin vëmendje përherë, shkruan Indeksonline.

Duke qenë një femër me stil, Samanta edhe në një imazh që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj personale në Instagram erdhi unike dhe me sharm.

Me një veshje shumëngjyrëshe, Samanta nuk harroi të provokonte me linjat e formësuara të trupit, duke u kompletuar me këpucë me taka të larta.

Ndryshe, “Golosa” mban titullin kënga e saj e fundit që u vizuelizua edhe me një klip./Indeksonline/

Mos i humb