15:33 / E Shtunë, 21 Nëntor 2020

Në veshje shumëngjyrëshe, Enca duket joshëse dhe provokuese

Enca e adhuron të jetë në qendër të vëmendjen dhe këtë shumicën e kohësh e bënë me pozat provokuese që sjell në Instagram.

Këngëtarja e cila ma mbi 2 milionë ndjekës edhe këtë herë nuk ka lënë pa provokuar në disa imazhe të reja.

Me një veshje shumëngjyrëshe, Enca dukej joshëse dhe mjaft provokuese, teksa shkëlqente në rrezet e diellit.

“Vetëm disponim të mirë vlla”, ka shkruar Enca sipër imazheve.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me reperin kosovar, Don Xhon “Break Down”./Indeksonline/