23:44 / E Mërkurë, 04 Prill 2018

Në vitin 2018 e shqiptarët ende me teorinë që gruaja t’i pastrojë këmbët burrit! (Foto)

Shqiptarët në shumë raste kanë funksionuar në bazë të traditave.

Siç duket njësoj vazhdojnë edhe disa ende. Një fotografi e publikuar së fundi tregon një grua teksa pastron këmbët e burrit të saj, transmeton Indeksonline.

Madje kjo fotografi është dërguar në mënyrë anonime tek JOQ, duke mos zbuluar më shumë detaje. Thjeshtë për t’u habitur, në vitin 2018 dhe ende ndodhin gjëra të tilla./Indeksonline/