10:43 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nën kërcënimin e armës në një lokal në Suharekë vidhen para dhe cigare

Përderisa po punonte në lokalin e tij, tre persona të maskuar kanë sulmuar fizikisht viktimën në Suharekë.

Me këtë rast nën kërcënimin e armës të njëjtit kanë grabitur 160 euro dhe një sasi të cigareve, transmeton Indeksonline.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore./Indeksonline/