20:02 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Nëna e Bleonës i realizon të bijës fotot më të ‘nxehta’ ndonjëherë

Bleona Qereti është një artiste mjaft e suksesshme, si në vend ashtu edhe dhe jashtë.

Prej vitesh ajo ka nisur një karrierë ndërkombëtare e cila po i shkon mbarë pasi kohë më parë ka nënshkruar një kontratë më një kompani prestigjioze amerikane për projekte të reja muzikore, shkruan Indeksonline.

Por, Bleona nuk i lë anash as fotosesionet e ndryshme të cilat i realizon herë pas here, ndërsa më ndryshe ka ardhur këtë herë kur ka sjellur disa foto nga prapaskenat e fotosesioneve.

Bleona ka ardhur e ‘nxehtë’ dhe provokuese nga shtrati ku shihet e veshur vetëm në të brendshme, teksa thotë se këtë foto janë realizuar nga nënë e saj.

“Fotografi të realizuara nga iPhone nga Oli Qereti (nëna), tërhiqeni në të majtë për të parë dallimin me ato të aparatit profesional”, ka shkruar Bleona sipër posimit./Indeksonline/