17:56 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nëna e cila dëshmon se  trupi “perfekt” mund të arrihet me pak punë

Një nënë e dy fëmijëve ka zbuluar “një dredhi” se si të dobësohet dhe të bëj një trup fit, në vetëm 12 javë.

Kështu, ai ka shpërndarë videon me shtatë ushtrimet që e ndihmuan atë të arrijë trupin e ëndrrave të saja, transmeton Indeksonline.

Sandra Van Den Berg, 38 vjec, nga Rochadale, Greater Manchester, në fillim mendonte se nuk do të ketë kohë që të kujdeset për trupin e saj, megjithatë pas transformimit të trupit të saj ajo u tregon të gjitha nënave se asgjë nuk është e pamundur kur dëshironi të arrini diçka.

Më poshtë, shikoni videon me ushtrimet të cilat ajo i ka bërë për të arritur këtë rezultat./Indeksonline/