09:55 / E Enjte, 12 Dhjetor 2019

Nëna e Dua Lipas, ka dy fjalë për djalin e saj Gjinin

Familja Lipa janë mjaft të njohur për publikun shqiptar edhe më gjerë.

Kjo për shkak të suksesit të madh që e ka arritur Dua Lipa në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline.

Dukagjin Lipa dhe Anesa Lipa kanë 3 fëmijë, Duan 24, Rinën 18 dhe djalin Gjini 13 vjeçar.

Së fundmi ka qenë nëna e Duas, Anesa e cila ka publikuar një fotografi të djalit Gjinit duke i bërë atij një dedikim të veçantë.

“Buzëqeshja jote më bënë mua super të lumtur”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë së Gjinit. /Indeksonline/