19:42 / E Diele, 19 Janar 2020

“Nëna ime pagoi 17,000 euro për dasmën time, 9 muaj më pas bëri fëmijë me burrin tim”

Një grua që humbi burrin e saj, për shkak të nënës së saj ka thënë se ajo kurrë nuk do ta falë atë dhe pastaj të pasurin fëmijën e tij.

Lauren Wall, e cila tani është 34 vjeçe dhe nga Twickenham, në jug-perëndim të Londrës, u martua me punëtorin e aeroportit Paul White kur ishte vetëm 19 vjeç, përcjellë Indeksonline.Nëna e saj Julie, e cila tani është 53 vjeçe, pagoi për dasmën e tyre 15,000 paund (17.600 euro), tetë javë më vonë, burri Paul u shpërngul dhe nëntë muaj më vonë, nëna e saj Julie lindi fëmijën e tij duke njoftuar se ishin bashkë.

Lauren tha: ‘Paul gjithnjë kishte raporte të mira mira me mamanë. Asnjëherë nuk e kam menduar këtë, pasi ajo ishte vjehrra e tij dhe ai thjesht ishte miqësor’.

Kur ajo dëgjoi se ai ishte zhvendosur me nënën e saj, ajo tha që nuk mund të besonte se dy personat që ajo i donte dhe i besonte më shumë se çdo gjë në botë do ta trajtonin atë në një mënyrë të tillë.

“Është një nga gjërat më të këqija që një nënë mund t’i bëjë një vajze.

Pauli mund të ketë qenë një dhëndër pa mend, por ajo është nëna ime. Ajo ka për qëllim të më dojë dhe mbrojë mua mbi të gjithë të tjerët’./Indeksonline