15:12 / E Premte, 28 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Nëna niset me veturë për t’i dërguar 2 fëmijët në shkollë, por i harron ata në shtëpi

Një video e filmuar nga prindi pa emër, i cili besohet të jetë nga SHBA, ka qenë duke bërë raundet në mediat sociale, duke treguar se ishte ulur në makinën e saj pasi arriti në kuptimin se ajo kishte harruar dy fëmijët e saj në shtëpi.

Por ajo i merr të gjitha në anën e saj. Në fakt, ajo e merr atë shumë mirë – duke qeshur në mënyrë të pakontrollueshme, ndërsa pranon gabimin e saj në aparat fotografik.

Ajo thotë: “Fëmijët nuk janë në makinë. Unë po udhëtoj në shkollë pa fëmijët e mi! Unë po i çoj fëmijët në shkollë dhe as nuk i kam ata në makinë. Më duhet të kthehem dhe t’i marr ata”.

Videoja është postuar në Twitter dhe ka marrë më shumë se 377.000 pëlqime dhe retweet është rikthyer mbi 100.000 herë./IndeksOnline/