12:23 / E Hënë, 26 Korrik 2021 / AD

Nënë e tre fëmijëve, Arjola Demiri ‘çmend’ me linjat trupore në bikine

Arjola Demiri u bë e njohur si aktore në serialin ‘O sa mire’.

Ajo gëzon këtë famë duke e sfiduar vetën edhe si moderatore, shkruan Indeksonline.

Përkundër viteve që ka, ajo vazhdon të shfaqet seksi dhe mjaftë bombastike.

Në imazhet e fundit ajo shfaqi linjat perfekte në bikine.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon të cilësohet si ndër femrat më hot në ekranin televiziv./Indeksonline/