15:58 / E Hënë, 03 Gusht 2020

Nëse dëshironi ta shihni Encën live duke bërë vallëzimin “e çmendur” si në klip, ky është kushti!

Së fundi Enca Haxhia dhe Don Xhoni kanë lansuar këngën e re.

Bëhet fjalë për “Break Down”, e cila është publikuar para 4 ditë, por deri më tani ka arritur mbi 3 milionë shikime, shkruan Indeksonline.

Tani ajo thotë se nëse bëhen 5 milionë shikime brenda javës, ajo do të bëjë vallëzimin “e çmendur” si në klip, gjatë shfaqjes së ardhshme.