20:14 / E Diele, 20 Shtator 2020

Nesër mbledhja e Qeverisë Hoti

Qeveria e Kosovës zhvillon nesër mbledhjen e radhës.

Nga Zyra e Kryeministrit është bërë e ditur se mbledhja do të zhvillohet nga ora 08:30, raporton Indeksonline.

Nuk janë bërë të ditura çështjet të cilat pritet të diskutohen dhe miratohet përgjatë kësaj mbledhje./Indeksonline/