22:28 / E Hënë, 06 Shkurt 2023 / AR

Neymar rikthehet me ish-të fejuarën e tij

Superylli i Paris Saint-Germain, Neymar duket se ka rikthyer sërish në vëmendje marrëdhënien e tij me ish-të fejuarën Bruna Biancardi.

Sulmuesi dhe Bruna njoftuan ndarjen e tyre në gusht pas një viti së bashku. Megjithatë, dyshja kaluan së bashku ditëlindjen e 31-të të brazilianit të dielën dhe ndanë disa foto intime në rrjetet sociale.

Ish-çifti la të kuptohej se janë rikthyer bashkë teksa janë përqafuar dhe madje kanë shkëmbyer një puthje në disa foto të dashura. Ish-i i Neymar-it madje ndau një postim pasionant duke deklaruar se ende e do atë në Instagram.

Bruna ka postuar: Gëzuar ditëlindjen bukurosh. Të thashë gjithçka sot, këtë foto të vogël po e vendos këtu vetëm për regjistrim. Qoftë viti i ri i mrekullueshëm dhe i bekuar! Mos të mungojnë arsyet për të festuar, miqtë në krah, arritjet, shumë qëllime dhe shëndet. Zoti të vazhdojë të mbrojë marrëdhënien tonë. Unë të dua ty! Gjithmonë mbështetu tek unë.

Bruna është një perosnazh mjaft i njohur i rrjeteve sociale dhe modele nga Sao Paulo, e cila zotëron markën e saj të veshjeve. Dyshja mendohet se kanë nisur lidhjen në vitin 2021, por e kanë mbajtur të fshehtë në një lloj forme për disa muaj.

Ata përfundimisht u zyrtarizuan në janar 2022, duke u bërë të ditur fansave se ishin fejuar, këtë e treguan në rrjetin social Instagram. Por ata përfundimisht u ndanë në verë, me 27-vjeçaren thashethemet e kota se Neymar e tradhtonte atë.