20:56 / E Mërkurë, 01 Prill 2020 / indeksADMonline

Nga izolimi, Angela Martini nuk i ndalë pozat provokative

Konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare, dhe këtë epitet e dëshmon në secilën paraqitje.

Modelja e njohur, Angela Martini kujdeset që çdo herë të vjen joshëse, madje edhe kur bëhet fjalë për qëndrimin në shtëpi.

Ndonëse në karantinë, Angela ka publikuar një fotografi mjaft provokative, ku ka vënë në pah linjat e saj fantastike trupore. /Indeksonline/