12:32 / E Hënë, 26 Korrik 2021 / AD

“Ngjarjet që e përshkruajnë jetën në Kosovë, mjaltë e gjak”, ‘Bufi’ uron Nora Gjakovën për fitoren historike

Fitorja në finale e Nora Gjakovës i ka bërë krenar të gjithë shqiptarët.

Ka pasur postime të shumta nga figurat publike, duke u shprehur të lumtur për arritjet e vajzave të Kosovës, shkruan indeksonline.

Edhe aktori i njohur, Fatmir Spahiu, përmes një postimi në Facebook u shpreh se këto ngjarjet që ndodhën dy ditët e fundit në Kosovë e përshkruajnë jetën, mjaltë e gjak.

Ai u shpreh falënderues ndaj Norës dhe Driton Kukës./Indeksonline/