75 Mall Live Search
08:20 / E Premte, 15 Shkurt 2019 / indeksADMonline

Ngjyra e flokëve ia deformon fytyrën 18 vjeçares

Pasojat e ngjyrës së flokëve për këtë vajzë kanë qenë ‘tragjike’.

Adoloshentja 18-vjeçare, Georgina Paraskeva iu infektua fytyra për shkak të një ngjyrë të flokëve.

Mjekët thanë se ajo ishte me fat që është gjak, pasi ka qenë një substancë kimike që ka shkaktuar reaksionin alergjik.,

Ajo ka thënë se kjo ishe përvoja më e tmerrshme e jetës time.

“Kur shikoj fotografitë është e tmerrshme, kokën time e dyfishuar në madhësi dhe dukej si një përbindësh”, ka thënë ajo.

Shikoni pamjet e saj./Indeksonline/