23:55 / E Enjte, 13 Qershor 2019 / indeksADMonline

Nicki Minaj skena të ‘nxehta’ me një mashkull misterioz!

Nicki Minaj ka bërë përsëri buj në rrjetet sociale me imazhet e hedhura së fundi.

Reperja problematike u shfaq në disa skena intime me një mashkull misterioze të cilit nuk i’a zbulojë fytyrën, transmeton Indeksonline.

Duke treguar linjat ‘bombastike’ në një veshje që tregonte më shumë se që duhej, Nicki shfaqi disa skena të ‘nxehta’.

Me këto pamje, reperja la të kuptohet që ajo së shpejti do të publikojë projektin e ri i cili do të shoqërohet me një klip tejet provokuese.

Kujtojmë që në prill, ajo bashkëpunoi me G-Eazy dhe Chris Brown në projektin e quajtur Wobble Up, në të cilën ajo gjithashtu ndihmoi në tekstin e këngës./Indeksonline/