08:40 / E Mërkurë, 21 Shkurt 2018 / indeksADMonline

“Nihani” kaq seksi në projektin e saj të ri (Foto)

Neslihan Atagul dhe Ilker Kaleli do të vijnë së bashku në një projekt të ri të tilluar “Vetvrasje”. 

Në qendër të historisë është Sahir, një psikiatër dhe Bilge, një shkencëtare misterioze e cila studion rastet e vetvrasjeve në bashkëpunim me policinë.

Related image

Një ditë, dy personazhet do të takohen për tu bërë kështu pjesë e një bote të rrezikshme.

Image result for neslihan atagül

 Pas çdo beteje me të cilën ata do të përballen ka pasiguri dhe sekrete. Ky serial do të transmetohet online dhe do të bëhet publik në Mars. Ky projekt do të sjellë aktorët kryesorë në role krejtësisht të reja.
b4

b3