19:51 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nis festa e AAK-së, Matoshi tregon se për çfarë po festojnë me Haradinajn

Përfaqësuesi i Qeverisë së Republikës, Halil Matoshi ka publikuar një fotografi në “Faceobok” ku shihet teksa festojnë për fitoren në komunën e Deçanit.

“Edhe Rahoveci me AAK dhe Smajl Latifin…”, ka shkruar ai. /Indeksonline/