13:07 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nis numërimi i votave me kusht për Prizrenin (Foto)

Ka nisur numërimi i votave me kusht, atyre me postë dhe personave me aftësi të kufizuar edhe për komunën e Prizrenit.

Në garë për këtë komunë janë Mytaher Haskuka i Vetëvendosjes dhe Shaqir Totaj i PDK-së.

Më 19 nëntor, në zgjedhjet e balotazhit, fitues kishte dalë Haskuka./Indeksonline/