14:57 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Nis prezantimi i platëformës së Albin Kurtit [Live/Foto]

(I plotësuar 15:25) – Ka filluar prezantimi i platëformes së themeluesit të Levizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit në kuadër të zgjedhjeve të brendshme të kësaj partie. Kurti është i vetmi kandidat për tu zgjedhur i pari i këtij subjekti politik.

————————————————————————-

Në “Sallën e Kuqe” te Pallati i Rinisë në Prishtinë ka filluar që të grumbullohen njerëzit me rastin e prezantimit të platformës së themeluesit të LVV-së, Albin Kurtit.

Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje.

“Indeksonline” është duke qëndruar në vendin e ngjarjes dhe ka sjellur disa fotografi ku shihen figura të ndryshme në vend.

Në vend janë parë edhe  disa deputet të Kuvendit nga radhët e kësaj partie.

Më poshtë shikoni pamjet:

/Indeksonline