15:58 / E Premte, 23 Tetor 2020

Nisën ta ngacmonin, kamarierja i rreh “karate” dy burrat që u dehen!

Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë.

Një kamariere, ka sulmuar rëndë dy klientë të cilët pasi kishin konsumuar disa gota me alkool dhe nisën të ngacmonin vajzën.

Kur këto ngacmime po ktheheshin në një shqetësim, vajza reagoi ndaj tyre me arte marciale, duke bërë që ato ta paguanin shumë shtrenjtë arrogancën e tyre mashkullore.

Për më shumë detaje  ju ftojmë të ndiqni pamjet.