20:49 / E Mërkurë, 21 Tetor 2020

Nitaj poston një foto me Gjeneral Daut Haradinajn, Tita shihet në sfond!

Zëvendësministri  i  Ekonomisë dhe Ambientit, Muharrem Nitaj, ka postuar minuta më parë një  fotografi ku shihet shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan IndeksOnline.

Nitaj në fotografi ka shkruar se përball tij ka gjeneralin më të ri  të luftës së Kosovës, Daut Haradinaj, e i cili prapa vetës ka një fotografi të Marshall Titos.

Postimi i Nitajt në Facebook: