14:02 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Niveli i ulët e pastërtisë i Jonida Vokshit, tregohet e pakujdesshme me gjërat personale!

Aktorja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, dukshëm ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Madje, shumë ndjekës kanë vërejtur që ajo dukshëm shfaqet më e zhveshur, kohën e fundit, shkruan IndeksOnline.

Megjithatë, është çanta e saj personale që duket kaq e papastërt e që Jonida duket se nuk i ka kushtuar aq shumë vëmendje.

Për të, rëndësi ka që poza të jetë e mirë!

Ndryshe Vokshi është e martuar me aktorin kosovar Besnik Krapi, me të cilin kanë edhe një vajzë. /IndeksOnline/   

View this post on Instagram

Fav style!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on