19:46 / E Hënë, 14 Janar 2019

Një baba i kujdesshëm, ja çfarë ka bërë këtë herë Mozzik

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana pak kohë më parë u bënë prindër të një vajze.

Vogëlushja Hana edhe pse ende shumë e vogël ajo tashmë është bërë goxha e famshme, shkruan Indeksonline.

Mozzik dhe Loredana që kur u bënë prindër kanë treguar kujdes të madh dhe përkushtim ndaj vogëlushes.

Këtë herë ishte Mozzik ai që ka treguar se është një baba i kujdesshëm.

Në një imazh të publikuar në llogarinë e tij personale, Mozzik shihet derisa po blen gjëra elementare për vogëlushen, Hana.

Ndërsa sa i përket muzikës, Mozzik dhe Loredana së shpejti pritet të lansojnë bashkëpunimin e radhës./Indeksonline/