22:11 / E Premte, 08 Nëntor 2019

Një bashkëpunim i ri në mes motrave Kardashian, duken si binjake

Motrat e famshme Kardashian krahas lansimeve të produkteve solo, shpesh herë ato bashkëpunojnë me njëra-tjetrën.

Kim, Kourtney dhe Khloe së fundi kanë bashkuar forcat për të sjellur parfumin  e ri, shkruan Indeksonline.

“Kemi lansuar koleksionin tim të ri ‘Diamonds collection’ me motrat e mija, Kourtney dhe Khloe. Kemi kaluar kohë të mirë duke punuar së bashku në këtë bashkëpunim mezi pop res që ju ta përjetoni  dhe shfrytëzoni”, ka shkruar Kim lidhur me bashkëpunimin.

Ndryshe, së fundi Kourtney ka njoftuar se do të largohet nga shou i tyre familjarë ‘Keeping Up With Kardashian’ pas 12 vitesh./Indeksonline/