22:42 / E Enjte, 21 Maj 2020 / indeksADMonline

Një biondinë si Kim, linjat e saj shumë femra i kanë lakmi

Kim Kardashian ka eksperimentuar përsëri me pamjen e saj, ylli televiziv nga zeshkane është kthyer në biondinë.

Kim Kardashian është parë në një foto shumë provokuese që ajo ndau në Instagram së fundi.

Në imazhin e freskët, sipërmarrësi 39-vjeçar shihet në një sytjena ngjyrë të lehtë kremi, me pantallona të shkurtra që përputhen ndërsa ajo ulet në skajin e një divani me të njëjtën ngjyrë ​​me parukën e saj të gjatë bionde që varet poshtë mbi supet.

Gruaja e reperit Kanye West ishte duke promovuar koleksionin e saj të ri të linjës SKIMS i cili debutoi këtë javë.

Nëna e katër fëmijëve po mbante në dorë një telefon celular ndërsa ajo bëri fotografinë me ndihmën e një pasqyre të madhe.

Vajza e Kris Jenner ishte në një nga dhomat e saj të përshtatshme brenda rezidencës së saj Hidden Hills, Kaliforni, ku jeton me West dhe fëmijët e tyre North, Saint, Chicago dhe Psalm./Indeksonline/