07:52 / E Hënë, 22 Korrik 2019

Një flokëkuqe seksi, Rina Balaj vjen në klipin e ri “Ideal”

Reperja e re nga Istogu, Rina Balaj, po vazhdon të jetë aktive si me koncerte ashtu edhe me projekte muzikore.

Ajo shquhet për bashkëpunime, teksa i ka shtuar dhe një karrierës së saj artistike.

Së fundmi Rina publikoi duetin me reperin e ri Koston, teksa kënga mbanë titullin “Ideal”, që tashmë është në kanalin Youtube./Indeksonline/