75 Mall Live Search
11:10 / E Premte, 21 Qershor 2024 / L K

Një gjarpër gjigant shihet në Mostar të Bosnjës

Një gjarpër gjigant edhe parë në një fshat afër Mostarit të Bosnje dhe Hercegovinës.

Gjarpëri është mbi 3 metra i gjatë dhe me trashësi të konsiderueshme.

Banorët ndjehen të frikësuar nga prania e këtij gjarpëri dhe kanë kërkuar edhe ndihmë institucionale për eliminimin e tij./Indeksonline/