21:04 / E Hënë, 30 Janar 2023 / LB

‘Një herë në jetë’ publikohet nga Dafina, ani pse këngëtarja gjendet në BBVK

Dafina Dauti ka lansuar këngën e saj të re.

Ajo së bashku me Turabin, kanë hedhur në Youtube projektin e titulluar ‘Një herë në jetë’, një këngë plot ritëm.

Kënga është prodhim i Granit Gashit dhe Dardy, me producent ekzekutiv Labinot Nuraj.

Projekti u finalizua edhe me klip nga Time Pictures dhe në Youtube doli në Arkiva Shqip.

Kujtojmë që Dafina është brenda shtëpisë së Big Brothet Vip Kosova, si banorja më e re.