12:28 / E Premte, 12 Korrik 2019

Një imazh ‘joshës’ si Adriana Lima pozon për markën e njohur

Ajo është bërë ambasadore e markës për Puma vitin e kaluar, ndersa këto ditë Adriana Lima tregoi fuqinë e saj të fitnesit, në emër të kompanisë atletike në një aktivitet promovues në New York, transmeton Indeksonline.

Modelia braziliane, 38 vjeçare, shkoi e veshur me brendet Puma, ku ngjarja ishte organizuar nga kompania për të publikuar nisjen e saj të re në Puma LQDCELL Shatter.

Lima është e njohur si një ikonë ‘engjëllore’ e Victoria’s Secret, qysh nga viti 2000.

Dhe së fundi është parë më të dashurin e saj të ri, biznesmenin turk Emir Uya, pas një udhëtimi në ishullin grek të Mykonos. /Indeksonline/