05:52 / E Premte, 13 Tetor 2017 / indeksADMonline

Një kravatë bën ndryshimin mes Melanias dhe Donald Trumpit (Foto)

Melania Trump shquhet gjithmonë për stilin e saj të veshjes, herë klasik, e herë ekstravagant.

Këtë herë në Shtëpinë e Bardhë, teksa priste në një vizitë kryeministrin kanadez Justin Trudeau dhe bashkëshorten e tij, Sophie, zonja e parë e Amerikës ka zgjedhur një look ndryshe nga sa jemi hasur më parë.

Ajo kishte veshur një kostum gri, me pantallona të Raulf Loren dhe një kollare të zezë.

Këto detaje e diferencojnë nga të tjerët, duke na sjellë një tjetër imazh.