13:03 / E Enjte, 22 Korrik 2021 / AD

Një mami si Jonida, edhe me bikini, edhe poza ‘hot’

Jonida Vokshi nuk është vetëm një mami e bashkëshorte e përkushtuar, por edhe një vajzë shumë seksi që na e konfirmoi edhe një herë sot me pozat e reja që ka realizuar nga pushimet.

Aktorja ka publikuar dy foto me bikini ngjyrë vjollcë dhe shfaqet në super formë trupore.

Foto e dytë ka tërhequr më shumë vëmendjen e për këtë arsye edhe Olta Gixhari i shkruan: Foton e parë ta kishe vënë të dytën.

Komplimentat nuk kanë munguar për Jonidën, e cila duket se po i shijon shumë këto pushime.