19:26 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Një mysafir i veçantë ndal për një çast ndeshjen Beshiktash – Bayern (Foto)

Po zhvillohet ndeshja kthyese e Ligës së Kampionëve ndërmjet Beshkitashit dhe Bayern Munchen, shkruan indeksonline.

Në një moment ndeshja u ndërpre pasi në fushën e stadiumit turk, “Vodafone Stadyumu” është futur një mace.

Bayerni është në prag të kualifikimit, pasi në dy ndeshjet e 1/8 ka shënuar plotë shtatë gola. /IndeksOnline/