22:38 / E Premte, 08 Nëntor 2019

Një nënë seksi si Linda Halimi, linjat e saj për lakmi!

Linda Halimi pak kohë më parë u bë nënë për të parën herë.

Por, linjat e saj nuk e thonë të njëjtën gjë pasi ajo ka arritur të rikthehet shumë shpejt në formë, shkruan Indeksonline.

Kjo gjë u dëshmua edhe në një postim të radhës që këngëtarja ka bërë së fundi në llogarinë e saj në Instagram.

Në një veshje të ngushtë në të zeza, Linda theksoj belin e hollë, linjat seksi dhe dukej tejet joshëse.

Ndryshe, Linda prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë dhe ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor./Indeksonline/