19:24 / E Hënë, 14 Janar 2019

Një pasdite e këndshme, kështu e kalon Xhensila bashkë me vajzën e saj

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku vitin që lamë pas u bënë prindër për herë ta parë.

Ata mirëpritën një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin, Ajka, shkruan Indeksonline.

E, këngëtarja këtë herë ka treguar se po kalon një pasdite të këndshme së bashku me vogëlushen e saj derisa ka publikuar një imazh ku ato të dyja shihen të ulura pranë zjarrit.

Këngëtarja që nga koha kur është bërë nënë është e përkushtuar ndaj jetës private dhe familjes së saj të vogël, kështu prej kohësh ajo nuk ka sjellur një projekt muzikor./Indeksonline/