10:40 / E Martë, 11 Qershor 2024 / L K

Një person i vë flakën vetes para ndërtesës së Qeverisë kroate

Rreth orës 09:30 para ndërtesës së Qeverisë kroate, një i panjohur i ka derdhur vetes benzinë ​​dhe i ka vënë flakën vetes.

I plagosuri ndodhet në Klinikën e Traumatologjisë në Drashkoviq në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sigurimi u informua shumë shpejt për këtë lëvizje dhe kur i kthyen sërish sytë nga burri për të lëvizur drejt tij ai ishte kapluar nga zjarri./Indeksonline/