14:25 / E Diele, 14 Prill 2024 / Gj. Sh

Një tenisere seksi si Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi, duket se ka një hobi të ri, sportin e tenisit.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram, duke luajtur tenis, ku duket tejet e ”nxehtë”.

Ajo ka veshur një fund të shkurtër, duke ekspozuar kështu këmbët e gjata.

Modelja e markës së njohur ”Guess”, çdoherë sjell poza dhe fotografi të mrekullueshme. /IndeksOnline/