16:50 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Njerëzit që kanë vendosur t’i ndryshojnë rregullat

Ka disa njerëz që jetojnë me fat që nga lindja. Disi janë lindur për të qenë të privilegjuar, superheronjë, të suksesshëm,

Ndoshta se ata krijojnë rregulla të veta, janë parimor dhe nuk bazohen në atë se çfarë u sjell jeta, por mposhtin çdo sfidë, transmeton Indeksonline.

Ju sjellim disa figura dhe personalitete të cilët thyejnë çdo rregull dhe bëjnë çfarë duan dhe si duan.

Kur je një superhero që nga lindja

Kur vendosni të varni të gjitha fotot në mur