17:22 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Njeriu kapet duke bërë diçka të neveritshme në supermarket me ushqim të nxehtë, rrezik për klientët!

Një njeri është kapur duke bërë diçka të neveritshme në supermarketet me ushqim të nxehtë.

Ai ishte i ndotur duke bërë diçka bruto në repartin e supave dhe po ashtu është çuditërisht e zakonshme.

Shumë supermarkete kanë një tavilinë të nxehtë ku mund të marrësh ushqime të shijshme si supave, pastas dhe pulave të pjekura – por do të shpresonit që ushqimi të jetë tejet higjienik, transmeton Indeksonline.

Ngjarja ka ndodhur në Çikago, ku aparati fotografik ka kapur diçka të  neveritshme  që tregojnë se një njeri i paidentifikuar ishte përpjekur të gatuaj një supë nga lëmshi që të gjithë të tjerët duhet të përdorin – bruto.

Klienti i njeriut me etiketë të dyshimtë u postua fillimisht në Reddit por që atëherë është shpërndarë gjerësisht në mediat sociale.

Më poshtë shikoni  disa pamje: