21:29 / E Diele, 15 Prill 2018

Njihuni me nA�nA�n dhe vajzA�n qA� konkurrojnA� pA�r popullaritet nA� Instagram (Foto)

Shumica prej nesh ngrihen me mendimin se nA�nat tona tA� mos jenA� fare tA� pranishme nA� rrjetet sociale, e lA�re mA� tA� jenA� tA� popullarizuara.

Por A�Jenna Ward, po i bA�n konkurrencA� vajzA�s sA� saj . Ajo ka pothuajse 7 mijA� ndjekA�s A�dhe po e kap shpejtA� Chloe-n, e cila ka 9 mijA� e 600 ndjekA�s mA� shumA�, transmeton Indeksonline.

a�?Duke pasur njA� vajzA� si Chloe, dhe duke parA� selfie-t e saj mA� bA�n tA� dukem mA� e re. UnA� jam krenare pA�r betejA�n tonA� vetjake, e shohim si njA� konkurrencA� tA� shA�ndetshme. Jam e sigurt se tA� tjerA�t na kritikojnA�, por nuk na interesona�?, ka thA�nA� Jenna.

Jenna nuk e pranon por zakonisht fle me grim mbi fytyrA� qA� kur tA� hap kamerA�n tA� jetA� gjithmonA� gati./Indeksonline/

Cloe

Jenna Ward