20:12 / E Hënë, 04 Mars 2024 / LB

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura .. (Foto)

Sara Hoxha ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Trashegimtarja e Top Chanel, ka njoftuar se sot Ledion Liços i ka ndodhur e papritura, shkruan Raporto24.

Prezantuesi në fjalë duket se ka ngaterruar ditët e javes, dhe është përgatitur për moderimin e Big Brother Vip Albania.

Ledioni ka fituar një simpati të madhe në prezanimin e BBVA.