15:48 / E Premte, 23 Shtator 2022 / A. M.

Nora Istrefi publikon projektin e ri

Ditën e sotme Nora Istrefi e ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Ciao’’, ku tematika e kësaj kënge është për një dashuri të përfunduar.

Ajo çfarë na bie në sy më shumë në këtë projekt të ri të saj është paraqitja e Norës në këtë videoklip, ku shihet mjaftë sensuale dhe e kuruar deri në detaje./IndeksOnline/