10:55 / E Premte, 23 Shtator 2022 / B O

Nora Istrefi sot lanson projektin e ri, skenat janë tejet joshëse

Nora Istrefi do të publikojë sot këngën e saj të re. “Ciao” quhet projekti i ri i Norës.

Kënga do të lansohet sot në orën 15:00.

Dhe duket se përveç këngës, fansat do të shohin një klip mjaft joshës nga këngëtarja seksi./Indeksonline/

KILIKO KËTU