09:27 / E Enjte, 13 Qershor 2019

Nora Istrefit i shkon çdo stil, atraktive në atlete

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme, por edhe më të komentuarat sa i përket stilit dhe paraqitjeve.

Bëhet fjalë për Nora Istrefit, një nga artistet që është përherë në in me trendet e fundit të modës.

Këtë e dëshmon më së miri fotografia e saj e fundit, në të cilën ajo shfaqet atraktive në xhinse në atlete.

Linjat e saj trupore janë ato që bien në sy, teksa duket mjaftë atraktive.

Ndryshe, Nora po vazhdon ta shijoi suksesin e bashkëpunimit me motrën e saj, Erën./Indeksonline/

Mos i humb