08:26 / E Shtunë, 14 Prill 2018

Nuk do ta besoni se A�ka thotA� sot horoskopi pA�r ju!

Dashi-

Venusi nA� dashuri do tA� japA� pasion dhe kuptim tA� madh, por edhe disa konfrontime tA� nxehta mes A�ifteve. Do tA� reflektoni pA�r tA� tashmen tuaj dhe do tA� ngjitni pA�rfundimet tuaja. BeqarA�t do tA� jetojnA� njA� fundjavA� tA� qetA� dhe do tA� qA�ndrojnA� larg nga problemet. DitA� vendimtare pA�r marrA�veshjet e reja financiare, shumA� mundA�si punA�simi pA�r ata qA� janA� nA� kA�rkim tA� ndryshimeve.

Demi-

Sot ju duhet tA� kaloni disa orA� me partnerin/en tuaj pA�r ta��u ndjerA� mA� tA� fortA� se kurrA�! NA� njA� ditA� si kjo ju me tA� vA�rtetA� dA�shironi tA� ndaloni kohA�n! BeqarA�t do tA� jenA� tA� palodhur sot dhe do tA� jenA� tA� vendosur pA�r njohje tA� reja. Disa zhgA�njime tA� kA�qija nga njA� koleg pune do ta��ju lA�nA� tA� hutuar, por vazhdoni nA� rrugA�n tuaj.

BinjakA�t-

Jupiteri ju jep njA� ditA� plot kA�naqA�si profesionale, por nA� tA� njA�jtA�n kohA� ju shkoni kundA�r tA� tanishmes me tA� dashurit tuaj. Merrni hapA�sirA�n e nevojshme. Zemrat e vetmuara do tA� jenA� tA� vetA�dijshme se pA�r tA� gjetur shpirtin binjak do tA� duhet kohA�, por shikoni pA�r tA�! Do tA� merrni vlerA�sime pozitive nA� fushA�n profesionale, por nuk duhet tA� ndaloni projektet tuaja.

Gaforrja-

Nuk do tA� ketA� grindje dhe pakA�naqA�si mes A�ifteve. Dialogoni dhe paraqitni arsyet tuaja pA�r A�do paqartA�si, por mos u bA�ni shumA� kA�mbA�ngulA�s! DitA� shumA� interesante nA� dashuri pA�r beqarA�t tA� cilA�t do tA� fluturojnA� lule mA� lule. Duke pasur parasysh njA� investim tA� rA�ndA�sishA�m dhe mundA�si tA� reja profesionale, komunikimi juaj do ta��ju ndihmojA� shumA�.

Luani-

Marsi do tA� argA�tohet duke ja��ua bA�rA� jetA�n tA� pamundur, por energjia juaj do tA� jetA� nA� gjendje tA� kthejA� A�do situatA� nA� pozitive. Kuptim i fortA� nA� A�ift, me pasionin qA� ju rrethon! PA�r beqarA�t sot do tA� jetA� njA� ditA� e veA�antA�, njA� person do tA� tA�rheqA� vA�mendjen tuaj. Serioziteti profesional pA�r ju vjen para sA� gjithash dhe kolegA�t e dinA� se mund tA� keni besim. Priten bashkA�punime tA� shkA�lqyera.

VirgjA�resha-

NA� kA�tA� fundjavA� ju do tA� rikuperoni marrA�dhA�nien nA� A�ift dhe do tA� jeni tA� pasionuar nA� dashuri dhe bashkA�punA�torA� mA� shumA� se kurrA�. MiqA�sia do tA� forcohet gjithashtu. Surpriza vijnA� edhe pA�r beqarA�t, MA�rkuri do tA� sjellA� mundA�si tA� reja pA�r ju pA�r tA� takuar njerA�z interesantA�. Do tA� jetA� njA� e shtunA� e lodhshme nA� punA�, por e mbushur me kA�naqA�si. Situata juaj ekonomike po shkon shumA� mirA�.

Peshorja-

Dita do tA� fillojA� pa shumA� entuziazA�m, por do tA� arrini nA� mbrA�mje me njA� zemA�r plot emocione. Ju do tA� braktisni veten nA� bukurinA� intriguese tA� tA� dashurit/A�s tuaj! FundjavA� plot dashuri pA�r beqarA�t, yjet do tA� sjellin njA� stuhi tA� vA�rtetA� emocionesh. PA�rgjigje tA� rA�ndA�sishme do tA� merrni nA� punA�, mundA�sitA� e mira nuk do i humbisni.

Akrepi-

E shtuna e qetA�sisA� dhe relaksimit tA� madh, ju do ta��i kushtoni vetes gjA�ra tA� kA�ndshme dhe kA�naqni disa nga dA�shirat tuaja. Edhe lidhja do tA� jetA� mA� solide se sa pritej. BeqarA�t do tA� duhet tA� rishqyrtojnA� njA� ndjenjA�, pA�rpara se tA� ndA�rmarrin vendime. DitA� e pakA�ndshme, sot do tA� dA�shironi tA� bA�ni njA� pushim dhe tA� largoheni nga A�A�shtjet e punA�s.

Shigjetari-

Do tA� jeni plot me vendosmA�ri dhe entuziazA�m dhe me Venusin nA� shenjA� do tA� tregoni ndjenjat tuaja pa vonesA�. Nuk do tA� tA�rhiqeni, pA�r A�farA� do ta��ju kA�rkohet. DitA� relaksi me surpriza tA�rheqA�se pA�r beqarA�t, pA�rfitoni nga ky moment magjik! NA� punA� gjithA�ka po shkon mirA�, do tA� zgjidhni A�do goditje tA� vogA�l nA� kohA�n e duhur.

Bricjapi-

DitA� me ulje dhe ngritje, marrA�dhA�nia nA� A�ift ndikohet nga pakA�naqA�sia e pA�rgjithshme qA� ju pA�rshkon dhe nervozizmi qA� sillni nA� shtA�pi. HistoritA� mA� tA� forta do tA� vazhdojnA� me entuziazA�m tA� pA�rtA�rirA�. BeqarA�t do tA� synojA� planifikimin e fundjavA�s. Puna ju rezervon mundA�si tA� mA�dha, do dini si tA� kapni ato mA� tA� mirat.

Ujori-

Sot buzA�qeshja juaj do tA� jetA� ngjitA�se. Venusi mbron sferA�n e dashurisA�, historitA� vazhdojnA� tA� rriten pA�r ata qA� tashmA� kanA� njA� partner/e dhe do tA� kenA� projekte tA� rA�ndA�sishme nA� tA� ardhmen. Arritje tA� mA�dha edhe pA�r ata qA� janA� tA� vetA�m, fundjava premton emA�rime intensive! Rezultate tA� shkA�lqyera profesionale, Jupiteri mbron financat tuaja dhe ju lejon tA� bA�ni edhe blerje tA� A�mendura.

Peshqit-

Sot lodhja do tA� mbizotA�rojA� dhe do ta��ju bA�jA� tA� ndiheni tA� zbrazA�t, tA� paaftA� pA�r tA� treguar dashurinA� dhe ndjenjat. Shpjegojini tA� dashurit/A�s tuaj se si duhet tA� shmangni keqkuptimet. DitA� me fat pA�r beqarA�t, takime tA� reja dhe flirtime. Ju keni bA�rA� mjaft nA� punA�, rezultatet do tA� jenA� tA� kA�naqshme.