10:15 / E Enjte, 09 Gusht 2018

Nuk e lejuan të bënte striptiz në mes të pishinës, homoseksuali ndihet i ofenduar

Një homoseksual pretendonte ai ishte diskriminuar kur ishte në një pishinë në Las Vegas nga menaxhmeti i vendit.

Chris Donohoe ishte duke vallëzuar në një pishinë të famshme në LAs Vegas, kur sigurimi është afruar dhe ka penguar atë.

Donohoe i cili kishte veshur një parë të brendshme “provokative” apo bikini si të grave ishte “kërcënuar” nga rojet që të ndërronte të brendshmet ose të largohej nga pishina.

“Unë u largova vetëm pse jam homoseksual dhe kam veshur bikini, kjo ishte e tmerrshme nga ana e klubit që e lejuan të ndodh kjo gjë”, ka shkruar ai në Facebook./Indeksonline/